Armani Sì Intense 100 ml

79,9 €

Skladom

  • parfumovaná voda pre ženy v objeme 100 ml

Zloženie:

Hlava

bergamot, čierne ríbezle, frézia, listy čiernej ríbezle, mandarínka

Srdce

neroli, osmanthus, palina, ruža

Základ

ambroxan, drevité tóny, pačuli, vanilka

Druh vône

cyprusová, ovocná

Parfumová voda Armani Si Intense je určená sebavedomým a odvážnym ženám. Ženám, ktoré sa neboja riskovať a nezľaknú sa vyzývavosti. Moderným ženám, ktoré sa rady pohybujú na samej hranici zmyselnosti.

Vôňa je tvorená sviežou mandarínkou, fréziou či ružou a čiernymi ríbezľami. Nechýba dokonalá vanilková esencia a zlatisté tóny benzolínu v kombinácii s temnou drevitou vôňou organoxu a pačuli, vznášajúcej sa na jedľovej živici.

Kvalitná parfumová voda pre ženy Armani Si Intense je zmesou talianskej elegancie a dokonalosti. Nechýba jej ani dokonalý flakónik, ktorý spája čiernu farbu, priehľadné telo a zlatý emblém značky. Jemná a zmyselná. Presne ako žena, ktorá ju bude nosiť.

Vôňa bola uvedená na trh v roku 2014.

DOPRAVA A POŠTOVNÉ:

  • Osobný odber - Doprava pri osobnom odbere je zadarmo pri všetkých produktoch.

  • Kuriérom - Pri objednávke v hodnote 100 eur a viac, je doprava kuriérom zadarmo. Pri objednávke v hodnote 99 eur a menej je cena dopravy kuriérom 4,9 eur .

 

PLATBA

  • Osobný odber - Za tovar zaplatíte v hotovosti u nás na prevádzke.

  • Dobierka - Najčastejší a najobľúbenejší spôsob platby našich zákazníkov. Za objednávku zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri jej preberaní.

  • Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám pošleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet a po prijatí platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.

  • Platobná karta - Po vytvorení objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Trustpay, kde vyplníte požadované údaje.  Po úspešnej autorizácii platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.