Calvin Klein CK One 100 ml

20,9 €

Skladom

  • unisex toaletná voda v objeme 100 ml

Zloženie

Hlava

ananás, bergamot, citrón, kardamóm, mandarínka, papája, zelené tóny, pomaranč

Srdce

fialka, jazmín, konvalinka, koreň kosatca, muškátový orech, ruža

Základ

céder, dubový mach, jantár, pižmo, santalové drevo

Druh vône

aromatická, citrusová

Calvin Klein CK One je ľahká, osviežujúca vôňa, vhodná pre ženy i mužov. Prirodzene čistá a zároveň stále trendová. Vyzdvihne vašu osobnosť a poukáže na vašu jedinečnosť. Je dokonalou zmesou tónov pižma a ovocia, položenom na lesnom základe.

„O vôňu Calvin Klein CK One sa môžu deliť páry, milenci, priatelia a je to moderné a otvorené. Ide o to, aby sme boli v jednote so sebou a so všetkými.“ Calvin Klein

Unisexová toaletná voda Calvin Klein CK One je ideálna každodenná voľba pre slobodných mužov i ženy. Nekonfliktná, jemná vôňa, ktorú využije mladý syn i mama do práce. Vonia po citrusoch, spočiatku trochu horkastých a jemne púdrových kvetinách (ruža, fialka). Obsahuje i štipku zelených a čajových tónov.

Flakón je z typického srienistého skla v podobe fľaše jamajského rumu.

DOPRAVA A POŠTOVNÉ:

  • Osobný odber - Doprava pri osobnom odbere je zadarmo pri všetkých produktoch.

  • Kuriérom - Pri objednávke v hodnote 100 eur a viac, je doprava kuriérom zadarmo. Pri objednávke v hodnote 99 eur a menej je cena dopravy kuriérom 4,9 eur .

 

PLATBA

  • Osobný odber - Za tovar zaplatíte v hotovosti u nás na prevádzke.

  • Dobierka - Najčastejší a najobľúbenejší spôsob platby našich zákazníkov. Za objednávku zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri jej preberaní.

  • Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám pošleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet a po prijatí platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.

  • Platobná karta - Po vytvorení objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Trustpay, kde vyplníte požadované údaje.  Po úspešnej autorizácii platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.