Calvin Klein Truth 100 ml

21,9 €

Skladom

  • parfumovaná voda pre ženy v objeme 100 ml

Zloženie:

Hlava

bambus, bergamot, citrón, ďatelina, pačuli, vetiver

Srdce

černice, ľalia, mimóza, pivonka, santalové drevo

Základ

jantár, pižmo, vanilka

Druh vône

drevitá, orientálna

Predstavte si vôňu, ktorá je založená na dvoch úplne odlišných akordoch. Na akorde sviežosti a bujnosti, a naproti tomu šťavnatosti a zvodnosti. Prelínajú sa, vďaka čomu oba cítite po celú dobu. Vôňa Calvin Klein Truth však ide ďalej, až za hranice toho, čo od nej očakávate.

„Nechajte život pomaly plynúť a užívajte si každodennú zmyselnosť. Nasledujte svoje inštinkty, buďte pravdiví sami k sebe. Je to sexi.“ Calvin Klein.

Užije si pocit dokonalosti a pravdivosti s Calvin Klein Truth. Ukážte, že ste zaujímavou a neodolateľnou osobnosťou.

 

DOPRAVA A POŠTOVNÉ:

  • Osobný odber - Doprava pri osobnom odbere je zadarmo pri všetkých produktoch.

  • Kuriérom - Pri objednávke v hodnote 100 eur a viac, je doprava kuriérom zadarmo. Pri objednávke v hodnote 99 eur a menej je cena dopravy kuriérom 4,9 eur .

 

PLATBA

  • Osobný odber - Za tovar zaplatíte v hotovosti u nás na prevádzke.

  • Dobierka - Najčastejší a najobľúbenejší spôsob platby našich zákazníkov. Za objednávku zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri jej preberaní.

  • Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám pošleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet a po prijatí platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.

  • Platobná karta - Po vytvorení objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Trustpay, kde vyplníte požadované údaje.  Po úspešnej autorizácii platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.