Teší nás, sme THERESE

KategórieFilter
 
 
 
 
 

Teší nás, sme THERESE

Štvrtok, 17. január 2019
Teší nás, sme THERESE

Každej žene pristane byť kráľovnou. Mať možnosť dopriať si čas pre seba, rozmaznávať sa a užívať si luxus. Tak, ako voľakedy, keď dámam patrila tá výsada byť krásne a jedinečné.

Chceme túto tradíciu obnoviť a starať sa o ňu. Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, ktorá na ženy kladie oveľa väčšie nároky. Musia byť skvelými matkami, partnerkami, excelovať v práci, starať sa o domácnosť, a popri tom byť stále upravené, usmiate a šťastné.

KAŽDÁ ŽENA SI ZASLÚŽI BYŤ KRÁĽOVNÁ

Je nám ale jasné, že pokiaľ chceme uvidieť krásu zvonka, musíme ju pohladiť zvnútra. A práve preto vzniklo Therese. Našim poslaním je prinášať ženám kráľovské zážitky bez ohľadu na to, kým sú, čo robia a v akej krajine žijú.

Therese na slovenskom trhu pôsobí od začiatku roka 2016. Cítili sme však, že naše poslanie nemôžu limitovať žiadne hranice. Preto sme už o štyri mesiace neskôr šírili krásu do Česka a v októbri 2016 zaplavili aj Maďarsko.

Vo februári 2017 sme naše pôsobenie rozšírili na ďalší trh, do Rumunska. Zasiahnuť štyri krajiny v priebehu približne jedného roka však chcelo veľa energie. Niekoľko ďalších mesiacov sme teda venovali ich konsolidácii. Nemalo zmysel budovať ďalšie trhy, kým nie sme stopercentní tam, kde už pôsobíme.

Všetko chcelo svoj čas a my sme tento prirodzený vývoj rešpektovali. Vďaka tomu sme do roku 2018 vplávali plní sily a s odvážnymi snami, dopriať luxusnú starostlivosť aj ženám v Slovinsku, Chorvátsku a Poľsku.

ROZŠIROVANIE PRODUKTOVEJ RADY

Therese sa pôvodne venovalo výhradne predaju toaletných stolíkov. Medzi naše prvé modely patrila Marie Therese, Madame Clotilde a Marie Antoinette. Našu ponuku sme sa však snažili neustále rozširovať. Pridávali sme nové farby. Okrem tradičnej bielej u nás nájdete čiernu, ružovú, hnedú i zlatú. Jednoducho jemné, elegantné farby.

V roku 2017 sme začali hľadať ďalšie cesty, ako podporovať ženskú krásu. Do ponuky nášho sortimentu pribudli šperkovnice a zrkadlá. Po zmene značky na aktuálny názov Therese sme zaradili aj parfumy.

Stále však nie sme vo finále. Ženská krása je niečo tak nádherne inšpiratívne, že neustále prichádzame s novými a novými nápadmi, ako našu ponuku rozširovať a vylepšovať. Plánujeme preto pridať šperky, nočné stolíky a ďalší drobný nábytok v podobnom provensálskom štýle. Chceme ženám ponúkať čo najviac možností, čo najviac krásy, čo najintenzívnejší pocit luxusu.

PÔVOD NÁZVU THERESE

Názov Therese vznikol jednoduchým odvodením od nášho najobľúbenejšieho produktu – stolíka Marie Therése. Krátky, výstižný, ľahko zapamätateľný názov, ktorý symbolizuje ženskú silu.

Sme radi, že názov tohto produktu pripomína jednu z najúžasnejších žien histórie, že toto prepojenie medzi názvom a tým, čo je pre nás dôležité (podporovať úžasné ženy v starostlivosti o ich krásu a pohodlie), sa jemne spája v tak historicky silnej a výnimočnej žene. V postave Márie Terezie.

Materstvo, jedinečnosť, sila, krása, výnimočná ženskosť, moc, intuícia, revolučnosť, odvaha a obdivuhodnosť.

Vlastnosti, ktorá má v sebe každá žena. Každá jedna. Len ich možno v sebe musí správne rozvinúť. Pochopiť, že je dokonale krásna a jedinečná.

Chceme, aby sa každá jedna jemná osôbka večer posadila pred toaletný stolík, usmiala sa na seba v zrkadle, odložila do šperkovnice nielen všetky šperky, ale aj všetok smútok a obavy. Aby jemne siahla na úžasný parfum, ktorý ju presne zosobňuje a krátkymi decentnými pohybmi rozvoňala všetko okolo seba. Aby z flakóniku nevychádzala iba jemná kvetinová vôňa. Aby to bola žena sama. Taká, aká naozaj je.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia
Potrebujete poradiť?Potrebujete poradiť?