Vyberte si toaletný stolík podľa svojej osobnosti

KategórieFilter
 
 
 
 
 

Vyberte si toaletný stolík podľa svojej osobnosti

Utorok, 23. júl 2019

Rozhliadnite sa po ulici. Nenájdete dve rovnaké ženy. Každá je niečím špecifická, jedinečná. Jedna kráča v drahom kostýme, vlasy zviazané do prísneho drdolu a pri uchu telefón. Druhá má krásnu kvetovanú sukňu, dlhé vlnité vlasy a zasnený pohľad. Okolo tretej sa motká kŕdeľ malých detí.

Môžete kráčať celé dni a neprestanete sa diviť nad jedinečnosťou žien. Možno to je jeden z dôvodov, prečo sa muži celý život obzerajú za krásnymi ženami. ☺ A hoci môžeme o každej žene hovoriť, že je neustále iná, predsa len má určité vlastnosti alebo skôr cítenie, ktoré ju ťahá. Ktoré ju definuje. 

Týmto cítením sa môže riadiť aj pri výbere toaletného stolíka. Aby vďaka jednoduchým kritériám získala kus nábytku, ktorý bude presne spĺňať jej požiadavky a ktorý bude milovať. 

 

Romantická žena

Miluje provensálsky štýl, mäkký nábytok v bielej farbe, krásne šaty a verí v nekonečnú lásku.Keď kráča, tak na seba dokáže strhnúť pohľad všetkých okolo. Dokáže vyraziť dych, a predsa stále zostáva rozkošnou princeznou. 

Romantická žena, to je nežnosť, kvety, mäkkosť a príbeh, ktorý musí byť všade okolo nej. Do jej spálne dokonale zapadne Toaletný stolík Madame de Pompadour s rozkošným zrkadlom v tvare srdca či rozprávkový Toaletný stolík Marie Antoinette, či Toaletný stolík Rachel Blanche

Moderná žena

Žije dneškom a vintage nábytok je úplne mimo jej štýl. Má rada moderné technológie a výdobytky 21. storočia. Je si vedomá svojej sily a schopnosti. Ocení minimalizmus a čisté línie. Sedenie za toaletným stolíkom buď otvára, alebo uzatvára jej úspešné pracovné dni. 

Nepotrebuje kopec poličiek a priestoru, pretože jej kozmetiky a bižutérie nie je veľa, ale je veľmi kvalitná. Vyhovuje jej toaletný stolík Eleanor Aquitaine či toaletný stolík Diana de Poitiers. Do jemného a moderného interiéru dokonale zapadne aj Toaletný stolík Valentine de Sainte.

Starostlivá žena

Všetci sa na ňu obracajú s prosbou o pomoc, domov má stále plný detí a otvorenú náruč pre každého, kto ju potrebuje. Je láskavá a krásna, dobro z nej priam žiari a drží sa všade okolo nej. Dbá o jemnosť, láskavosť a citlivosť. A to sa premieta aj do štýlu líčenia. 

Má rada okolo seba stabilné zázemie a aj preto vyberá robustnejšie toaletné stolíky v barokovom štýle, ako napríklad Toaletný stolík Louise de Boyer či Toaletný stolík Louise de Prie. Alebo vsadí na romantickú klasiku v nevšedných farbách (Toaletný stolík Charlotte „Grey“ Savoy) alebo prevedeniach (Toaletný stolík Josephine „Black“ Baker).

Praktická žena

Má rada jednoduchosť a presnosť. V interiéri jej domova prevláda biela alebo čierna. Praktická žena pozerá skôr na využiteľnosť a účel, až potom na vzhľad. Neohúrite ju vyšperkovaným dizajnom, ale detailmi, ktoré spejú k praktickosti, stabilite a dlhej životnosti nábytku. 

Zaujme ju Toaletný stolík Isabelle Aragon či Toaletný stolík Valentine de Sainte. Ak v jej dome či byte prevláda čierna farba, obľúbi si Toaletný stolík Zoé Talon.

Magicky ženská

Ona je jednoducho krása. Ona je ženskosť, magickosť a dokonalosť. Ona presne vie, ako sa líčiť, ako byť ženou, ako byť dokonalou. Žena, ktorá je magicky krásna. Miluje módu, šperky a bez poriadnej prípravy nejde ani pred vchod prevziať od poštárky balíček. Rada sa hrá. Skúša. Experimentuje. Ale vďaka citu a talentu je výsledok vždy dokonalý. 

Magická žena si tvorí poctivý základ, kráľovstvo, v ktorom dokáže popustiť uzdu fantázii a urobiť zo seba neodolateľnú. V jej spálni nesmie chýbať robustný Toaletný stolík Albinia Fontana či okúzľujúci Toaletný stolík Agnés Sorel. Tá najodvážnejšia si do interiéru pustí aj čiernu farbu, aby zdôraznila, ktorý kus nábytku je naozaj dôležitý, a tak sa dominantou je spálne stáva Toaletný stolík Rachel Ruysh


Nehľadajte to, kým by ste chceli byť. Pozerajte sa na to, kým už ste. Ste dokonalá žena. Bez ohľadu na to, či vo vás víťazí praktickosť, romantickosť, modernosť alebo magickosť. Vytiahnite do výšin svoje silné stránky a zažiarte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia
Potrebujete poradiť?Potrebujete poradiť?