Versace Versense 100 ml

44,9 €

Skladom

  • toaletná voda pre ženy v objeme 100 ml

Zloženie:

Hlava

bergamot, mandarínka, opuncia

Srdce

jazmín, kardamóm, narcis

Základ

céder, olivovník, pižmo, santalové drevo

Druh vône

drevitá, kvetinová

 

Vyberte si to najlepšie zo Stredomoria a voňajte milovaným letom. Versace Versense je parfum určený všetkým ženám, ktoré chcú byť svieže a zároveň zmyselné.

Dámska vôňa Versace Versense bola uvedená na trh v roku 2009.

Svieža vôňa je vo vrchných tónoch spôsobená zelenou mandarínkou a bergamotom, kvetinové srdce ponúka dokonalú harmóniu morského narcisu, jazmínu a sviežo-korenistých tónov kardamónu. Základ je tvorený drevitými akordmi v spojení s pižmom.

Okúzlite svoje zmysly a zaujmite jedinečnosťou, ktorú dokáže ponúknuť iba vôňa z dielne Versace, ikona luxusu. Pulzujúci životného štýl v spojení so sviežosťou,

Ľahká a zároveň opojná vôňa robí z parfumu Versace Versence oslavu krehkého a príťažlivého ženstva.

DOPRAVA A POŠTOVNÉ:

  • Osobný odber - Doprava pri osobnom odbere je zadarmo pri všetkých produktoch.

  • Kuriérom - Pri objednávke v hodnote 100 eur a viac, je doprava kuriérom zadarmo. Pri objednávke v hodnote 99 eur a menej je cena dopravy kuriérom 4,9 eur .

 

PLATBA

  • Osobný odber - Za tovar zaplatíte v hotovosti u nás na prevádzke.

  • Dobierka - Najčastejší a najobľúbenejší spôsob platby našich zákazníkov. Za objednávku zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri jej preberaní.

  • Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám pošleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet a po prijatí platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.

  • Platobná karta - Po vytvorení objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Trustpay, kde vyplníte požadované údaje.  Po úspešnej autorizácii platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.