Versace Yellow Diamond 90 ml

40,9 €

Skladom

  • toaletná voda pre ženy v objeme 90 ml

Zloženie:

Hlava

bergamot, broskyňa, citrón, neroli

Srdce

frézia, kvet pomarančovníka, lekno, mimóza

Základ

drevo, pižmo

Druh vône

citrusová, kvetinová

Versace Yellow Diamond je ideálna voľba pre elegantné ženy. Predstavuje hotový klenot v podobe krásnej kvetinovo-ovocnej vône. Čistá a úchvatne zmyselná kompozícia vôní šteklí zmysly a zdôrazňuje neodolateľnú ženskosť, sebavedomie a jedinečnú harmóniu. Jednoducho nenapodobiteľný Versace.

Jeho vôňa má krásne jemný ovocný začiatok, ktorý sa skladá z vône broskyne a čerstvo odtrhnutého citrónu. Doplnený je esenciou bergamotu a neroli, ktoré sú dokonalou kombináciou. V samotnom srdci vône sa nachádza vzácna mimóza, kvety frézie, úžasné vodné lekno a mladučké kvety pomarančovníka. Záver vône je opojený cenným pižmom s drevitými akordmi. Parfum Versace Yellow Diamont je žltý ako slnečné lúče a trblieta sa tak, ako to dokáže iba diamant. Jeho vôňa je iskrivá a intenzívna, a zároveň tak neuveriteľne jemná a luxusná. Tak, ako tá, ktorej je určená – dokonalá žena.

DOPRAVA A POŠTOVNÉ:

  • Osobný odber - Doprava pri osobnom odbere je zadarmo pri všetkých produktoch.

  • Kuriérom - Pri objednávke v hodnote 100 eur a viac, je doprava kuriérom zadarmo. Pri objednávke v hodnote 99 eur a menej je cena dopravy kuriérom 4,9 eur .

 

PLATBA

  • Osobný odber - Za tovar zaplatíte v hotovosti u nás na prevádzke.

  • Dobierka - Najčastejší a najobľúbenejší spôsob platby našich zákazníkov. Za objednávku zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri jej preberaní.

  • Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám pošleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet a po prijatí platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.

  • Platobná karta - Po vytvorení objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Trustpay, kde vyplníte požadované údaje.  Po úspešnej autorizácii platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.