Versace Bright Crystal 50 ml

33,9 €

Skladom

  •  toaletná voda pre ženy v objeme 50 ml

Zloženie:

Hlava

granátové jablko, ľadový akord, yuzu

Srdce

lotos, magnólia, pivonka

Základ

drevo, jantár, pižmo

Druh vône

kvetinová, ovocná

Versace Bright Crystal je jeden z vôbec najobľúbenejších parfumov značky Versace. A to nielen zákazníkov, ale i Donatelly Versace. Nežná, ovocno-kvetinová vôňa s ľahkým nádychom pižma zaujme naozaj každú modernú ženu. Silnú, sebaistú, zmyselnú i ženskú.

Spočiatku zacítite sviežosť, vďaka akcentom citrusových plodov. Vôňa potom prejde do sladšej vďaka tónom pivonky a magnólie. Vyvažovaná je lotosovým kvetom, vďaka čomu je výsledná vôňa jemná a čistá, ale zároveň veľmi zmyselná.
Hoci budete mať vďaka parfumu Versace Bright Crystal prevoňaný každý deň, ideálny je najmä na nosenie v lete.

Vôňa je vhodná pre každý typ ženy – športovo založenú, ale i manažérku v kostýme. Predáva sa v okúzľujúcom flakóne, ktorý pôsobí rovnako jedinečne, ako samotná vôňa.
 

DOPRAVA A POŠTOVNÉ:

  • Osobný odber - Doprava pri osobnom odbere je zadarmo pri všetkých produktoch.

  • Kuriérom - Pri objednávke v hodnote 100 eur a viac, je doprava kuriérom zadarmo. Pri objednávke v hodnote 99 eur a menej je cena dopravy kuriérom 4,9 eur .

 

PLATBA

  • Osobný odber - Za tovar zaplatíte v hotovosti u nás na prevádzke.

  • Dobierka - Najčastejší a najobľúbenejší spôsob platby našich zákazníkov. Za objednávku zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri jej preberaní.

  • Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám pošleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet a po prijatí platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.

  • Platobná karta - Po vytvorení objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Trustpay, kde vyplníte požadované údaje.  Po úspešnej autorizácii platby tovar expedujeme v čo najkratšom možnom termíne.