Inšpirácie

KategórieFilter
 
 
 
 
 

Inšpirácie

Streda, 15. apríl 2020
Túžite mať vlastný „kúsok raja“? Vytvorte si ho doma

Každá by sme chceli v byte aspoň jedno miesto, ktoré by bolo iba naše. Veď aj voľakedy mali kráľovné v komnatách úžasný priestor na skrášľovanie a rozmaznávanie samých seba. Vy si ale hneď nemusíte kupovať hrad ani vymýšľať stroj do minulosti, aby ste niečo podobné
dosiahli. Dokonalý kútik si viete urobiť aj u vás doma
.

 
Piatok, 21. február 2020
Zariaďujete domácnosť? Poradíme vám, aké farby vybrať

Farby prostredia majú na nás veľký vplyv. Práve preto je ich výber pre celkový pocit v domácnosti veľmi dôležitý. Je potrebné poznať, akým spôsobom na nás jednotlivé farby pôsobia. Iba vďaka tomu si môžeme vytvoriť domov, ktorý nás bude denno-denne podporovať a nabíjať.

 
Streda, 22. január 2020
Prečo by si každá žena mala zaobstarať šperkovnicu?

Šperkov a bižutérie my ženy nikdy nemáme dosť, avšak často sa o ne nestaráme tak, akoby si zaslúžili. Pre ochranu šperkov je najdôležitejšie skladovanie. Mnohé z nás majú šperky len tak pohodené v zásuvke, v kúpeľni v krabičke či na toaletnom stolíku. Potom sa však nemôžeme čudovať, že naše šperky majú krátku životnosť, rýchlo sa poškodia či zmenia farbu a celkovo už nie sú také ako keď sme si ich zakúpili.

 
Utorok, 22. október 2019
Romantika z Francúzska. Zariaďte si byt v štýle Provence

Okúzľujúce bývanie, ako z francúzskeho vidieka, je snom mnohých ľudí. Provensálsky štýl je stále veľmi obľúbeným a dych berúcim, hoci jeho pôvod siaha do druhej polovice 18-teho storočia. Mnohí z nás sa radi zatúlajú do sveta levandúľ, do nádherného svetlého priestoru plného prírodných materiálov a krémových farieb. Do útulna a jemnosti.

 

 
Pondelok, 9. september 2019
„Must-have“ šperky, ktoré nesmú chýbať vo vašej šperkovnici

Aj vy zo skrine vyťahujete najčastejšie tričká či nohavice, ktoré sa vám dobre kombinujú do pekných outfitov? Podobne je to aj so šperkami. Preto je užitočné mať doma v šperkovnici viac kúskov, čo sa hodia skoro ku všetkému, a predsa vyzerajú výnimočne. Chcete vedieť, ktoré to sú?

 
Utorok, 23. júl 2019
Vyberte si toaletný stolík podľa svojej osobnosti

Rozhliadnite sa po ulici. Nenájdete dve rovnaké ženy. Každá je niečím špecifická, jedinečná. Jedna kráča v drahom kostýme, vlasy zviazané do prísneho drdolu a pri uchu telefón. Druhá má krásnu kvetovanú sukňu, dlhé vlnité vlasy a zasnený pohľad. Okolo tretej sa motká kŕdeľ malých detí.

 
Utorok, 11. jún 2019
Toaletné stolíky od staroveku po súčasnosť

V dnešnej uponáhľanej dobe sa väčšina žien líči ráno v kúpeľni pri biednom osvetlení, v práci, či dokonca v aute. Možno by sme sa však mali inšpirovať minulými storočiami a nájsť si vždy čas, aby sme sa postarali o svoju pleť a v pokoji sa nalíčili. K tomu účelu slúžili a stále slúžia toaletné stolíky.

 
Piatok, 18. január 2019
Viete, ako správne vyčistiť kozmetické štetce? Poradíme vám

V časoch dávno minulých boli kozmetické štetce len pre profesionálne vizážistky. V súčasnej dobe ich má každá z nás na kozmetickom stolíku hneď niekoľko. Akú majú kozmetické štetce životnosť? Ako sa o ne správne starať?

 
Štvrtok, 17. január 2019
6 tipov na romantickú vintage spáľnu

Romantická, útulná a elegantná. Túžite po spálni vo vintage štýle? Pri zariaďovaní postupujte opatrne. Vintage štýl má svoje pravidlá a zásady, ktoré treba dodržať. Poradíme vám, ktoré to sú. ;)

 
Štvrtok, 17. január 2019
Teší nás, sme THERESE

Každej žene pristane byť kráľovnou. Mať možnosť dopriať si čas pre seba, rozmaznávať sa a užívať si luxus. Tak, ako voľakedy, keď dámam patrila tá výsada byť krásne a jedinečné.

 
 
 
Pod vašu krásu sa podpíšeme

Navštívte náš blog a inšpirujte sa novinkami zo sveta štýlu, krásy a pôvabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia
Potrebujete poradiť?Potrebujete poradiť?