Inšpirácie

KategórieFilter
 
 
 
 
 

Inšpirácie

Pondelok, 9. september 2019

Aj vy zo skrine vyťahujete najčastejšie tričká či nohavice, ktoré sa vám dobre kombinujú do pekných outfitov? Podobne je to aj so šperkami. Preto je užitočné mať doma v šperkovnici viac kúskov, čo sa hodia skoro ku všetkému, a predsa vyzerajú výnimočne. Chcete vedieť, ktoré to sú?

 
Utorok, 23. júl 2019

Rozhliadnite sa po ulici. Nenájdete dve rovnaké ženy. Každá je niečím špecifická, jedinečná. Jedna kráča v drahom kostýme, vlasy zviazané do prísneho drdolu a pri uchu telefón. Druhá má krásnu kvetovanú sukňu, dlhé vlnité vlasy a zasnený pohľad. Okolo tretej sa motká kŕdeľ malých detí.

 
Utorok, 11. jún 2019

V dnešnej uponáhľanej dobe sa väčšina žien líči ráno v kúpeľni pri biednom osvetlení, v práci, či dokonca v aute. Možno by sme sa však mali inšpirovať minulými storočiami a nájsť si vždy čas, aby sme sa postarali o svoju pleť a v pokoji sa nalíčili. K tomu účelu slúžili a stále slúžia toaletné stolíky.

 
Piatok, 18. január 2019

V časoch dávno minulých boli kozmetické štetce len pre profesionálne vizážistky. V súčasnej dobe ich má každá z nás na kozmetickom stolíku hneď niekoľko. Akú majú kozmetické štetce životnosť? Ako sa o ne správne starať?

 
Štvrtok, 17. január 2019

Romantická, útulná a elegantná. Túžite po spálni vo vintage štýle? Pri zariaďovaní postupujte opatrne. Vintage štýl má svoje pravidlá a zásady, ktoré treba dodržať. Poradíme vám, ktoré to sú. ;)

 
Štvrtok, 17. január 2019

Každej žene pristane byť kráľovnou. Mať možnosť dopriať si čas pre seba, rozmaznávať sa a užívať si luxus. Tak, ako voľakedy, keď dámam patrila tá výsada byť krásne a jedinečné.

 
 
 
Reklamné okno
 
 
Pod vašu krásu sa podpíšeme

Navštívte náš blog a inšpirujte sa novinkami zo sveta štýlu, krásy a pôvabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia