Inšpirácie

KategórieFilter
 
 
 
 
 

Inšpirácie

Piatok, 21. február 2020

Farby prostredia majú na nás veľký vplyv. Práve preto je ich výber pre celkový pocit v domácnosti veľmi dôležitý. Je potrebné poznať, akým spôsobom na nás jednotlivé farby pôsobia. Iba vďaka tomu si môžeme vytvoriť domov, ktorý nás bude denno-denne podporovať a nabíjať.

 
Streda, 22. január 2020

Šperkov a bižutérie my ženy nikdy nemáme dosť, avšak často sa o ne nestaráme tak, akoby si zaslúžili. Pre ochranu šperkov je najdôležitejšie skladovanie. Mnohé z nás majú šperky len tak pohodené v zásuvke, v kúpeľni v krabičke či na toaletnom stolíku. Potom sa však nemôžeme čudovať, že naše šperky majú krátku životnosť, rýchlo sa poškodia či zmenia farbu a celkovo už nie sú také ako keď sme si ich zakúpili.

 
Utorok, 22. október 2019

Okúzľujúce bývanie, ako z francúzskeho vidieka, je snom mnohých ľudí. Provensálsky štýl je stále veľmi obľúbeným a dych berúcim, hoci jeho pôvod siaha do druhej polovice 18-teho storočia. Mnohí z nás sa radi zatúlajú do sveta levandúľ, do nádherného svetlého priestoru plného prírodných materiálov a krémových farieb. Do útulna a jemnosti.

 

 
Pondelok, 9. september 2019

Aj vy zo skrine vyťahujete najčastejšie tričká či nohavice, ktoré sa vám dobre kombinujú do pekných outfitov? Podobne je to aj so šperkami. Preto je užitočné mať doma v šperkovnici viac kúskov, čo sa hodia skoro ku všetkému, a predsa vyzerajú výnimočne. Chcete vedieť, ktoré to sú?

 
Utorok, 23. júl 2019

Rozhliadnite sa po ulici. Nenájdete dve rovnaké ženy. Každá je niečím špecifická, jedinečná. Jedna kráča v drahom kostýme, vlasy zviazané do prísneho drdolu a pri uchu telefón. Druhá má krásnu kvetovanú sukňu, dlhé vlnité vlasy a zasnený pohľad. Okolo tretej sa motká kŕdeľ malých detí.

 
Utorok, 11. jún 2019

V dnešnej uponáhľanej dobe sa väčšina žien líči ráno v kúpeľni pri biednom osvetlení, v práci, či dokonca v aute. Možno by sme sa však mali inšpirovať minulými storočiami a nájsť si vždy čas, aby sme sa postarali o svoju pleť a v pokoji sa nalíčili. K tomu účelu slúžili a stále slúžia toaletné stolíky.

 
Piatok, 18. január 2019

V časoch dávno minulých boli kozmetické štetce len pre profesionálne vizážistky. V súčasnej dobe ich má každá z nás na kozmetickom stolíku hneď niekoľko. Akú majú kozmetické štetce životnosť? Ako sa o ne správne starať?

 
Štvrtok, 17. január 2019

Romantická, útulná a elegantná. Túžite po spálni vo vintage štýle? Pri zariaďovaní postupujte opatrne. Vintage štýl má svoje pravidlá a zásady, ktoré treba dodržať. Poradíme vám, ktoré to sú. ;)

 
Štvrtok, 17. január 2019

Každej žene pristane byť kráľovnou. Mať možnosť dopriať si čas pre seba, rozmaznávať sa a užívať si luxus. Tak, ako voľakedy, keď dámam patrila tá výsada byť krásne a jedinečné.

 
 
 
Pod vašu krásu sa podpíšeme

Navštívte náš blog a inšpirujte sa novinkami zo sveta štýlu, krásy a pôvabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia
Potrebujete poradiť?Potrebujete poradiť?